Grupa Medos od ponad 27 lat zajmuje się produkcją akcesoriów do stolarki otworowej. Nasza pasja i zaangażowanie sprawia że wciąż rozwijamy się i wprowadzamy coraz większą gamę produktów. Aktualnie na polskim rynku zaopatrujemy ponad 80% rodzimych producentów stolarki PVC i aluminium, a nasze produkty można znaleźć w ponad 55 krajach Europy, Azji, Australii oraz Ameryki Północnej i Południowej.

Zespół Medos to blisko 600 wykwalifikowanych osób: operatorów maszyn CNC, szlifierzy, odlewników, operatorów pras, monterów detali, magazynierów, konstruktorów, pracowników biurowych i kadry zarządzającej. Trzon naszej produkcji stanowi obróbka mechaniczna stali i aluminium. Tworzymy kompleks produkcyjny złożony z nowoczesnej odlewni stopów aluminiowych oraz ZnAl, wtryskowni do tworzyw sztucznych, malarni proszkowej, cynkowni, anodowni, tłoczni oraz narzędziowni wraz z szeroko pojętym parkiem maszynowym. Oznacza to że cały proces powstawania nowych produktów – od pomysłu do gotowego wyrobu - realizowany jest w naszej firmie.

W 2010 roku powstał nowy dział, którego głównym produktem są parapety wewnętrzne i zewnętrzne oraz szerokie spektrum dodatków do ich montażu.

W krótkim okresie czasu staliśmy się jednym z wiodących dystrybutorów parapetów w Polsce. Nasze hasło „Z Medosem na Wymiar, na Miejsce, na Czas” zobowiązuje nas do ciągłej rozbudowy powierzchni magazynowej (obecnie 12 tys. m2, modernizacji hal i technologii produkcji, dbałości o wykwalifikowaną kadrę pracowniczą oraz ciągłego podnoszenia jakości usług naszej floty i podwykonawców.

Dzięki temu jesteśmy w stanie oferować naszym klientom szeroki zakres asortymentu dostępnego „od ręki” oraz zapewnić dowóz na miejsce w rekordowo szybkim czasie.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Zespół MEDOS